Meie lugu

“Koba peale leida oma tõeline kutsumus. See on õnn [lUCk]-get it?

Girli Vassiljev

Mis või kes on LAKK Ilustuudio?

Hetkel LAKK = Girli Vasiljev. Omanik ning ainuke iluteenindaja ettevõttes. Seega on LAKK väärtused tihedalt põimunud Girli omadega, sama lugu on kompetentsiga.

Girli on juuksuri kutsetunnistuse saanud Soome Omnia koolist, lõpetades vaid kiitustega. Edasi praktiseerinud ja töötanud Jaspis Kauneushoitolas Espoos. Juuksurikarjääri pani ootele kolimine tagasi kodumaale ja teise lapse sünd. Sellegipoolest on Girli end jätkuvalt koolitanud, ise juurde õppinud ja toimuvaga kursis olnud, ametist päris eemal pole oldud hetkeksi 4 aasta vältel. 

Meie absoluutne eesmärk on pakkuda parimat kliendikogemust. Klient peab saama midagi rohkemat kui hea lõikus, värv või soeng.
Klient peab saama elamuse!

Koostööpartnerid - Koos oleme paremad!

LAKK kasutab oma juuksuritöös SIM Sensitive tooteid, mis valmivad nullenergia tehases Tamperes, Soomes. Meie elu teeb lihtsamaks FORME Ilukaubamaja, kes toimetab tooted meieni vaevatult. Oleme tänulikud ja rõõmsad oma suurepäraste koostööpartnerite üle. Koos oleme ilusamad, targemad ja tugevamad.
Sim Sensitive tooted on välja töötatud põhjamaisele profiilile, Sinule ja minule! Kvaliteet, lihtsus, eetilisus ja funktsionaalsus iseloomustavad tooteseeriaid kokkuvõtlikult. Lakk stuudios on kohapeal lai valik koduhooldus tooteid, mille hulgast saame personaalset just Sinule välja valida parimad!
Tule meile külla ja veendu ise!

 

koostööpartnerid
Juuksurite Ühenduse liige
forma tooted

Tule meile külla!