Meie lugu

“Koba peale leida oma tõeline kutsumus. See on õnn [lUCk]-get it?

Girli Vassiljev

Mis on LAKK Ilustuudio?

Lakk Ilustuudio käekäik on jada väikesi imesid. Seetõttu on Lakk justnimelt imeline nii oma pakendis kui ka sisus. Õiged inimesed, õiged otsused, kulbitäis riski ja palju tööd on viinud Lakk Ilustuudio sinna, kuhu oli suund juba algusest võetud.

Omanik/Juuksur Girli tuli unistusega ja võttis kaasa kotitäie elurõõmu ning rakendas iga killukese kui sära, oskust ja rõõmu Lakk eduloosse. Kõik sai alguse 2020 kevadel.

Pingutused kandsid vilja ja varsti oli Lakk saavutanud tuntuse, piisavad rahavood ja kindlustunde. Täis tuuridel edasi! Lisandus rullmassaaž 2020 sügisel. Nutikas käik.

Aga miski oli siiski puudu. Vaikselt täitus süda sooviga, leida kaaslane. Möödusid kuud ja kärsitus kasvas. Ent kohe kui lõpetati muretsemine homse pärast, sest homne päev muretseb enese eest, ta tuli. Lakk Ilustuudioga ühines Juuksur Jaana sügis 2021.

Täna pakuvad erinevaid juuksuriteenuseid Girli ja Jaana. Mõlemad lõpetasid juuksurikooli enamvähem samal ajal 2017 paiku. Girli Soomes ja Jaana Eestis. Mõlemad juuksurid teevad oma tööd südamega, suure hoole ja pühendumisega.

       To be continued…

Meie absoluutne eesmärk on pakkuda parimat kliendikogemust. Klient peab saama midagi rohkemat kui hea lõikus, värv või soeng.
Klient peab saama elamuse!

Koostööpartnerid - Koos oleme paremad!

LAKK kasutab oma juuksuritöös SIM Sensitive tooteid, mis valmivad nullenergia tehases Tamperes, Soomes. Meie elu teeb lihtsamaks FORME Ilukaubamaja, kes toimetab tooted meieni vaevatult. Oleme tänulikud ja rõõmsad oma suurepäraste koostööpartnerite üle. Koos oleme ilusamad, targemad ja tugevamad.
Sim Sensitive tooted on välja töötatud põhjamaisele profiilile, Sinule ja minule! Kvaliteet, lihtsus, eetilisus ja funktsionaalsus iseloomustavad tooteseeriaid kokkuvõtlikult. Lakk stuudios on kohapeal lai valik koduhooldus tooteid, mille hulgast saame personaalset just Sinule välja valida parimad!
Tule meile külla ja veendu ise!

 

koostööpartnerid
Juuksurite Ühenduse liige
forma tooted

Tule meile külla!