Meie lugu

“Koba peale leida oma tõeline kutsumus. See on õnn [lUCk]-get it?

Girli Vassiljev

Mis on LAKK Ilustuudio?

Lakk Ilustuudio käekäik on jada väikeseid imesid. Õiged inimesed, õiged otsused, kulbitäis riski, palju tööd ja usk on viinud Lakk Ilustuudio sinna, kuhu suund oli juba alguses võetud.

Omanik/Juuksur Girli tegi unistusest tõelisuse rakendades oma oskused ja südamerõõmu Lakk eduloosse. Kõik sai alguse 2020 kevadel, sügaval covid kriisi alguses.

Pingutused kandsid vilja ja varsti oli Lakk saavutanud tuntuse ja kindlustunde, ometi oli mahukas ruum Girlile üksinda liigselt suur.

Lakk Ilustuudioga ühines 2021 aasta sügisel Juuksur Jaana. Jaanast on saanud Lakk Ilustuudio tõeline raudvara ja toetav jõud.

2022 alustas Lakk Ilustuudio praktikantide rakendamist. Sellest ajast peale on välja õpetatud 3 praktikanti, kellest kaks jäävad salongi tegutsema.

2024 kevadel sättis end meie ruumidesse sisse fotograaf Miranda Tiivel. Ta on loonud armsa fotonurga meie lõbusasse keskkonda.

Täna tegutsevad Lakk Ilustuudios Girli, juuksur Jaana, noorjuuksur Doris ja praktikant Risanna.

Lakk on lugu, mis kestab ja kasvab ajas.

 

 

 

Meie absoluutne eesmärk on pakkuda parimat kliendikogemust. Klient peab saama midagi rohkemat kui hea lõikus, värv või soeng.
Klient peab saama elamuse!

Koostööpartnerid - Koos oleme paremad!

LAKK kasutab oma juuksuritöös SIM Sensitive tooteid, mis valmivad nullenergia tehases Tamperes, Soomes. Meie elu teeb lihtsamaks FORME Ilukaubamaja, kes toimetab tooted meieni vaevatult. Oleme tänulikud ja rõõmsad oma suurepäraste koostööpartnerite üle. Koos oleme ilusamad, targemad ja tugevamad.
Sim Sensitive tooted on välja töötatud põhjamaisele profiilile, Sinule ja minule! Kvaliteet, lihtsus, eetilisus ja funktsionaalsus iseloomustavad tooteseeriaid kokkuvõtlikult. Lakk stuudios on kohapeal lai valik koduhooldus tooteid, mille hulgast saame personaalset just Sinule välja valida parimad!
Tule meile külla ja veendu ise!

 

koostööpartnerid
Juuksurite Ühenduse liige
forma tooted

Tule meile külla!