Meie juuksurid

Meie armas ja professionaalne juuksuritepere ootab teid!

GIRLI - Salongi omanik, juuksur ja koolitaja.

Girli on elust pakatav hunt kriimsilm. Juuksurikooli lõpetanud 2017 Soomes kiituskirjaga. Varasem kõrgharidus, inimeste armastus ja sihikindlus on aidanud salongi käekäiku edukalt juhtida.

Girli graafikud on hetkel suletud, kuid väga head teadmised ning oskused lubavad igati salongis toimuvale nõu ja jõuga kaasa aidata!

Juuksur JAANA - Lakk Ilustuudio kindlakäeline ja usaldusväärne jõud!

Jaana on väsimatu ja rõõmsameelne juuksur, kes ei karda ka kõige keerulisemaid väljakutseid! Ta panustab viimse sekundini, et töö tulemus klienti rõõmustaks!

 Jaana lõpetas Eesti Esimese Erakosmeetikakooli 2017. Tema kindlus on saavutatud järjepidava töö ja uue õpitu rakendamisega. Magistrikraad keemias on kindlasti lisaboonuseks Jaana juuksurikontol 😉

Noorjuuksur DORIS - Haldja puudutusega pühendunud perfektsionist.

Doris on õrn, esiti veel tagasihoidlik, ent väga töökas noorjuuksur. Tema enesedistsipliin ja tulemustele orienteeritus teevad ta väärtuslikuks meeskonna liikmeks ja kindlaks valikuks kliendile! Tartu Voco juuksurikool lõpetatud 2024.

Dorist inspireerib juuksuri valdkonna mitmekülgsus ja potentsiaal. Ta on meelestatud uute teadmiste, oskuste omandamisele ja panustab iga salongis viibitud hetke tulevikku ja kliendi juuste heaolusse!

Praktikant Risanna - Salongi päikeseratas!

Risanna huvi ja pühendumine juuksuritööle paistavad kaugele!

Ta on suurepärane suhtleja ja hea stiilitunnetusega. Risanna teeb oma tööd kirglikult, on õppimishimuline ja keskendunud arengule. Tema kätes oled hoitud!

Risanna tundis ära oma kutsumuse ja haarab nüüd kindlakäeliselt võimalusest. 2024 jätkab ta õpinguid Jõhvi kutsekoolis, kuid on peatselt meie ridades ka alaliselt!

Fotostuudio

Fotograaf MIRANDA – Lakk stuudios on end sisse seadnud piltnik Miranda. Tema lennukad, lõbusad, vahest ootamatud ja julged ideed ei jäta vaatajaid külmaks. Siiski iseloomustab tema tööd alati kliendikesksus ja vajadusest lähtuv pakkumine.  

 

Trenditeadlik, kirglik, loov ja muhe Miranda püüab teid pildile nii stuudios, kui väljaspool stuudiot! Võta temaga otse ühendust mirandatiivel@gmail.com Facebook: Miranda Tiivel.

roosa blob

Tule meile külla!